Árijství v nás

Jistě se mnozí z nás zamýšlí, zda zůstaneme jen u sjednocení na nacionálním principu a nebo půjdeme i dál, na vyšší úroveň.

Kamarádi, je jasné, že u pouhého prvního stupně nelze zůstat. Pochopitelně to není krátkodobá záležitost. Je třeba si uvědomit, že Bílá Evropa, Árijská Evropa, není cílem krátkodobým, ale záležitostí dlouhodobou, ale také po vítězství naší myšlenky i trvalou.

Poslední pokus ztroskotal, ale jen díky židovskému spiknutí, kdy sionisté naším kamarádům vráželi doslova dýky do zad.

V první řadě je nutné vytvořit Národně-socialistické státy v jednotlivých zemích. Ale protože již Vůdce jasně řekl, že je nutné, aby Evropa byla árijská, je třeba pokračovat dál. My, kteří vidíme v tomto hnutí jasnou a jedinou budoucnost jsme připraveni přinášet pro tuto ideu oběti (přirozeně ne své).

Zbavíme se tak veškerých plev, aby zmizeli méněcené slovanské a podobné rasy a zůstala čistá árijská Evropa.

Důležité je zbavit se neprve agresivního Izraelského sionistického státu.

Kamaraďme tedy, stejně jako Vůdce, s poctivými muslimy. Toto kamarádství pomůže Islámu zničit sionisty. A to i u nás. Již nyní moudří vládci Evropských států, kteří věří naší věci, zvou muslimské přátele k nám do Evropy a nechají je udělat za nás první část tzv. „špinavé práce“. Zbavit nás sionistů.

Chování muslimů pak spojí lid Evropy protože muslimové se přeci jen chovají jinak – ale to je vírou, kterou jim nechceme brát. Pomůže nám to ale se jich poté zbavit.

Něco bližšího k víře našich muslimských bratří si řekneme příště.

Reklamy

17 komentářů to “Árijství v nás”

 1. Ja, es ist die einzige richtige Lösung.
  Es bekämpft werden muss. Für die Führer, sagte:
  „Es ist das Glück zu erreichen, wenn die Menschen denken nicht.“

 2. Zbavíme se tak veškerých plev, aby zmizeli méněcené slovanské a podobné rasy a zůstala čistá árijská Evropa…..Jak to mysliš proč to píšeš slovani nejsou také jedna větev Árijů! 😦

 3. Oprava jsou…

 4. […] Národní socialisté všech zemí, spojte se! « Árijství v nás […]

 5. ich: Odpovím slovy „Ein Volk, ein Reich, ein Führer.“ JEDEN národ

 6. NSMAN.A co potom ta slovanská krev v nás hm!

 7. Tohle je moc i na mně.

 8. nsman: co to pises za srancky… Hitler zadne bile narody vyhlazovat nechtel… Ty jsi trubka…

 9. Kamaráde Dariusi, zapomínáš na to, že že i některé bílé rasy jsou méněcenné. Vůdce jasně tyto méněcenné národy, v prvé řadě slovany, definoval.

 10. ovšem tuto věc každej chápe.jen naše užasná afa nám chce nakecat(či spíš společnosti něco jiného).jinak,ale od vás zajímavej a neokoukanej nápad(vlasně ne v mostě se ns za afa na netu vydávala už před lety).ale jo lepší než vetčina jinejch vašich akcí aspon se člověk zasměje.

 11. nsman: až na to, že někteří češi jsou slované …. a i slované jsou arijci !!! A pokud nevěříš, tak si přeči http://www.aryanunity.com

 12. Perune, nepochopil jsi více než 50 let starý geniální Vůdcův tah, jak rozdrtit odpor Anglie.

 13. raaadka 161 Says:

  Vy jste šašci, z toho fuckt chcípám:D..
  Podívejte se do zrcadla, fakt máte všichni blond vlasy a modré oči? Asi těžko co? pochybuju že aspoň 2 z vás kryplů…
  Každopádně Češi přece nejsou Slované, to jsou přece fámy, které rozšiřují historikové že? já jsem vlastně zapomněla, že ten impotetntní debil,kterej nebyl schopnej aby se mu postavil a tím uspokojil svoji ženušku nechtěl poslat do plynu po židech i slovany.. Ale to vám dementům asi uniklo?!

 14. Vy jste šašci, z toho fuckt chcípám:D..

 15. Podívejte se do zrcadla, fakt máte všichni blond vlasy a modré oči? Asi těžko co? pochybuju že aspoň 2 z vás kryplů…
  Každopádně Češi přece nejsou Slované, to jsou přece fámy, které rozšiřují historikové že? já jsem vlastně zapomněla, že ten impotetntní debil,kterej nebyl schopnej aby se mu postavil a tím uspokojil svoji ženušku nechtěl poslat do plynu po židech i slovany.. Ale to vám dementům asi uniklo?!

 16. p.s. většina z vás to sice už viděla, ale pro nováčky, nezaškodí uvědomit si, jak to s tím arijstvím valstně vypadá :o))
  Hezké svátky
  chag sameach

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: