Je naše případná lež omluvitelná?

Komentář článku Árijství v nás od čtenáře Hermanna nás přiměl se zamyslet nad hloubkou a stálou platností Vůdcových myšlenek.

Slíbený článek o muslimských kamarádech necháme tedy na příště a budeme se věnovat něčemu jinému.

Dostaneme se tak  k tomu, jak správně argumentovat při obhajobě našich pravdivých a správných myšlenek. Již myšlenka v komentáři, volně přeložitelná jako „Je štěstím pro stát, když lidé nepřemýšlejí“ nám jasně říká, kde je v současné době náš nepřítel.

Ano, je to vzdělaný člověk. Musíme si kamarádi uvědomit, že jsou sice i mezi nám vzdělaní kamarádi, ale to musí hnutí prozatím vydržet. Sice se jich, stejně jako Vůdce, po konečném vítězství zbavíme, ale nyní je ještě potřebujeme, aby nám pomáhali v našem boji. Potřebujeme jejich inteligenci pro rozhovory, argumentaci a agitaci. Vždyť si představte, že by jste měli, téměř kdokoliv z Vás, vést debatu proti průměrně vzdělanému nekamarádovi. To by bylo, co? Ostuda, prohra a ještě by jste někteří z Vás získali a nebo spíše přestali potlačovat svůj pocit méněcenosti a třeba se i rozplakali.

Co si ale počít, když není inteligentní kamarád poblíž. Držet se Vůdcových slov: „Obrovské masy lidí mnohem snáze uvěří velké lži než malé.“

Klidně tedy pro naší věc lžete.

Argumentujte třeba židovským spiknutím, osvětimskou lží a podobnými výmysly, které dali dohromady naši inteligentní kamarádi a opakujte je dokola. Vždy se najde někdo, kdo třeba zapochybuje a pak i uvěří. A až mu povíme pravdu, bude již náš člen.

Krásná ukázka je použití starého časopisu bez znalostí souvislostí. Zde to hezky předvádí kamarád Aussiger. Není třeba již uvádět, že časopis Výběr v té době byl vydáván tendenčně a pravidelně zesměšňoval všechny nepřátele Říše. Byl brán spíše jako humoristický časopis. Prostě se to zveřejní a je to. Dobrá práce kamaráde.

Velkou zásobu dobře vymyšlených lží a argumentů na jejich podporu najdete na našich stránkách pod názvem Vzdělávací institut.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: